JDI ZA SVÝM SNEM

15. února 2013 v 22:40 | Nel-ly |  Jdi za svým snem
Jedná se o moji úplně první povídku - prolog k ní byl to první, co jsem kdy vůbec napsala mimo slohů do školy, které nikdy za nic nestály. A i po letech stále není dokončená, jenže ji dokončit chci. Ovšem nemůžu ji nechat ve stavu, v jakém je teď a z blogu ji mazat a přepisovat nechci, protože je plná vzpomínek na moje začátky (a dlouhá :D).
A tak bude přidávaná opravená/maličko přepsaná sem, než se konečně dostanu an úroveň, kde jsem na svém blogu skončila před měsíci.
Každopádně, prosím, mějte slitování... je první a kdybych ji chtěla vážně celou upravit, tak se pravděpodobně zcvoknu.

STRUČNÝ OBSAH:
Jako malá byla Elizabeth svědkem smrtelného útoku na své rodiče, která ji bude pronásledovat do konce života nejen ve snech, protože za sebou za sebou zanechala stíny, které se nedají jen tak vysvětlit.
Teď Elizabeth nastpuje do šestého ročníku ve Škole čar a kouzel v Bradavicích. Čekají ji ty nejzajímavější roky školního života, noví přátelé i nepřátele, snad i láska a především dva bratří, kteří se jeden od druhého lidí skoro tolik, jako se jeden druhému podobají... uvíznout mezi nimi není zdaleka ten nejlepší nápad, především když tím Elizabeth může ohrozit nejen svůj život, ale i životy svých příbuzných a přátel. Protože hrozba nebezpečí a rostoucí temnota se blíží a pohlcuje svět...
POSTAVY: AUTP-Elizabeth Mooreová, AUTP-Thomas Richardson, Pobertové, Lily Evansová, Regulus Black a další

KAPITOLY: cca 30
OBDOBÍ: studium Jamese Pottera, po studiu Jamese Pottera
ŽÁNR: romantické, doproduržné, temné, psychologické, MS
RATING: postupně na něj upozorním (12-15+)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Povídky nebyly napsány za účelem dosažení zisku, všechny postavy i svět, ve kterém se příběhy odehrávají patří výhradně a jedině J.K.Rowlingové a já bych jí tímto ráda poděkovala za stvoření něčeho tak úžasného, co ponouká naši fantazii. (vše ostatní mimo kánon je vlastnictví autorů povídek a ničí jiné, proto platí zákaz jakéhokoli kopírování).
xxx