Veselé Vánoce a Šťastný Nový rok!

24. prosince 2012 v 21:31 | Berenika |  Aktuality
Velkou síň rozzářily tisíce svíček...
...pod stromky ve společenkách se objevily dárky...
...celý obrovský bradavický hrad provoněla vůně útulné atmosféry!Z autorů Fan Fiction se po posledním filmu stává ohrožený druh a přesto - my nekončíme!
Havraspárští mezi námi vědí proč, nebelvírští pro to mají dostatek vůle, mrzimorští všechny pojí dobrosrdečnou povahou a zmijozelští jsou na předčasné konce příliš hrdí. A koneckonců > filmoví představitelé našeho tria si přejí zahrát ve filmech za třicet letech jako bradavičtí učitelé. A my jim to můžeme umožnit již nyní! Můžeme, protože spousta z nás to vidí, ta kouzla a ten svět. Pro dnešní den všem pomáhá jedno zvláštní kouzlo, kouzlo Vánoc.

Všichni se zastaví a přestane se bojovat.
Každý slaví, co je mu blízké. Vánoce, Zimní slunovrat... Trvá to jen několik dní, to období, kdy se neválčí. Kdy Lucius zdobí stromek jednoduchými pohyby hůlkou, přičemž mu Draco se zlomyslným výrazem zaplétá vlasy do copánků a Narcisa se tomu všemu zpovzdálí směje. V tyto dny se smí vše. Vše je falešné a kruté, a taková jsou i vánoční kouzla, ale vždy fungují. Stačí být s tím, kdo je třeba. Stačí napsat, co je třeba a totéž udělat.

Napište nám nějakou pěknou, krátkou povídku nebo složte pár veršů o tom, co vaši oblíbení hrdinové dělají o Vánocích, zda je vůbec slaví, jak se při nich cítí a my ji zveřejníme. Vánoce přece nejsou o rozdávání dárku, jsou o jejich dávání. Tak si připravme dárky navzájem, věty jsou tu přece pro všechny a jejich nádech estetičnosti rozdává ono Vánoční kouzlo, které někoho potěší, někoho zarmoutí a přitom má dar, dát všem nový cíl. Dejme si navzájem nový vánoční cíl, znovu se ponořme do jezera blízko bradavického hradu a poslouchejme zpěv jezerních lidí. Všeptají nám do snů, o co se musíme se čtenáři podělit. Buďme tu stále pro ně. To, co pošlete na náš e-mail hp-povidky-pro-kazdeho@seznam.cz zveřejníme s odkazem na váš blog a zůstane to v naší paměti navždy. Těšíme se a když něco dáte vy nám, i my si pro vás připravíme pár dárků.

Veselé Vánoce a Šťastný Nový rok 2013
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Povídky nebyly napsány za účelem dosažení zisku, všechny postavy i svět, ve kterém se příběhy odehrávají patří výhradně a jedině J.K.Rowlingové a já bych jí tímto ráda poděkovala za stvoření něčeho tak úžasného, co ponouká naši fantazii. (vše ostatní mimo kánon je vlastnictví autorů povídek a ničí jiné, proto platí zákaz jakéhokoli kopírování).
xxx