Úvod

3. září 2012 v 20:00 | Mary-Ane |  Famfrpálová romance
Postavy: Lily Moly Potterová, James Sirius Potter, Jack Thomas, Kate Weasleyová, Mike Wood a mnoho dalších

Období: Čas Harryho dětí v Bradavicích

Rating: Většinou bez omezení, budu upozorňovat na +12, +15

Žánr: Romantika, humor… já ani nic jiného neumím :)


Lily Potterová navštěvuje školu čar a kouzel v Bradavicích již pátým rokem a její jedinou starostí by mohly být blížící se zkoušky NKÚ. To by ovšem nesměla milovat nejznámější kouzelnický sport - famfrpál. Již od malička se touží stát jednou z nejlepších střelkyň na světě a za svým úspěchem jde tak tvrdě, že často nezbývá čas na studium, se kterým jí ovšem pomáhá její nejlepší kamarádka Kate Weasleyová, která než lásku ke sportu po otci, podědila vřelý vztah ke knihám po matce.

Jako snad každá dívka, musí i Lily řešit problémy s profesory, kteří si na ní zasedli, otravnými sourozenci a velkými láskami. Jak moc se celý příběh zkomplikuje, když do školy nastoupí nový kluk? To a mnoho dalšího se dovíte v kapitolách povídky jménem Famfrpálová romance.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nelsh Nelsh | 3. září 2012 v 20:11 | Reagovat

Už se těším. Vypadá to celkem zajímavě :-)  :-D  :-P  :D

2 Pouli Pouli | Web | 3. září 2012 v 21:58 | Reagovat

Taky se těším.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Povídky nebyly napsány za účelem dosažení zisku, všechny postavy i svět, ve kterém se příběhy odehrávají patří výhradně a jedině J.K.Rowlingové a já bych jí tímto ráda poděkovala za stvoření něčeho tak úžasného, co ponouká naši fantazii. (vše ostatní mimo kánon je vlastnictví autorů povídek a ničí jiné, proto platí zákaz jakéhokoli kopírování).
xxx