You Just Walked Into My Life

28. července 2012 v 10:48 | °Alex |  You Just Walked Into My Life
Moja zatiaľ najlepšia poviedka, čo sa týka rýchlosti písania v nej :D. Ako vždy, píšem dopredu a celkom som sa v nej rozpísala, dúfam, že to tak bude pokračovať, lebo ju mám rda.Skratka: YWIL
Dej: V podstate je to, čo FP, len Tomov charakter je iný... viac reálny a proste nebude všetko tak ako pri FP, len ten základ je rovnaký - Tom prišiel do budúcnosti. Bude tam viac drámy.
Postavy: Tom Riddle, Trio, Ginny, zvyšok Rokfortských študentov, profesori, Voldemort...
Doba: 6. ročník Tria.
Žáner: všelijaký XD. Temný aj s humorom, drámou a pod.
Upozornenie: Budem sa najviac riadiť knihou, niektoré pasáže sú dokonca aj opísané z knihy. A konečne vo svojej FF píšem, že Tom má hnedé oči :D (také, aké v skutočnosti má!).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pouli Pouli | Web | 10. srpna 2012 v 20:36 | Reagovat

Já nevím, co je FP. Tak o čem je tahle povídka? Osobně nemám povídky s Voldemortem ráda, ale mladý Tom v dnešní době a za současné přítomnosti dospělého Voldemorta zní zajímavě.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Povídky nebyly napsány za účelem dosažení zisku, všechny postavy i svět, ve kterém se příběhy odehrávají patří výhradně a jedině J.K.Rowlingové a já bych jí tímto ráda poděkovala za stvoření něčeho tak úžasného, co ponouká naši fantazii. (vše ostatní mimo kánon je vlastnictví autorů povídek a ničí jiné, proto platí zákaz jakéhokoli kopírování).
xxx