Info

27. července 2012 v 21:25 | Archanie S. |  Monili Mortis

Info


Novel-length, OC, OFC, Plot-Hole, WIP - alespoň prozatím ale pracuji na tom!
Reating: od 15-ti let
Summary: "Žít vedle mého manžela není jednoduché, člověk často přemýšlí, neustále musí předvídat, chovat se tak, jak mu to nařizuje veleváženost rodu. Musí se smířit s hořkou pravdou, přijmout nehezké skutečnosti, očekávat neustálé překážky a někdy dělat věci, které se mu příčí. A co teprve, když máte tajemství, jako já. Není lehké být ženou smrtijeda..."
Postavy: Rosalia Goodeová, Agarius Goode, Christopher Goode, Galatea Goodeová, Etel Goodeová, Draco Malfoy,Narcissa Malfoyová, Lucius Malfoy…

AN: Povídka obsahuje mnoho různých postav, některé jsou z pera J.K.Rowlingové a jiné moje. Každá z postav má svůj příběh a svou charakteristiku, kterou budu postupně vkládat v připravované rubrice na mém blogu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Povídky nebyly napsány za účelem dosažení zisku, všechny postavy i svět, ve kterém se příběhy odehrávají patří výhradně a jedině J.K.Rowlingové a já bych jí tímto ráda poděkovala za stvoření něčeho tak úžasného, co ponouká naši fantazii. (vše ostatní mimo kánon je vlastnictví autorů povídek a ničí jiné, proto platí zákaz jakéhokoli kopírování).
xxx