Archanie S.

11. července 2012 v 18:26 |  AUTOŘI

Archanie S.


Specializuji se na povídky o smrtijedech, lidech, kteří jim vstoupili do cesty, věrných i zrádcích. Ráda píšu o romantice ale i o temnotě a zlu. Mám pár svých oblíbených postav ale ráda vytvářím postavy svoje vlastní.
Jsem vášnivá sběratelka neobvyklých jmen, a proto v mých povídkách nikdy nenajdete fádní Jane nebo podobně rozšířená jména. Takže pokud by si snad někdo nevěděl rady s pojmenováním své postavy, klidně napište! Vymyslet správné kouzelnické jméno dá práci. Nejsem jen autorka ale i čtenář a někdy nedokážu od knihy nebo počítače odtrhnout pohled celé hodiny. Mým snem je napsat někomu povídku na přání. Nesnáším, když někdo užívá ve svých dílech kouzla, která neexistují, nebo si plete různé jiné nesrovnatelnosti ( abych uvedla příklad, nemám pocit, že by Avada mega zrada byla kombinace všech tří zakázaných kleteb). Oblíbený pár nemám, ráda vytvářím různé, v knihách nezmíněné. Nečekejte ohrané Dramiony apod.Mé povídky tady:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Povídky nebyly napsány za účelem dosažení zisku, všechny postavy i svět, ve kterém se příběhy odehrávají patří výhradně a jedině J.K.Rowlingové a já bych jí tímto ráda poděkovala za stvoření něčeho tak úžasného, co ponouká naši fantazii. (vše ostatní mimo kánon je vlastnictví autorů povídek a ničí jiné, proto platí zákaz jakéhokoli kopírování).
xxx