Info atp.

11. února 2012 v 14:14 | Surynka |  Pravá identita
Jo, tak tu opět budu aktivněji psát.

Pravou identitu jsem začala sepisovat asi před týdnem, i když ten koncept, pokud to tak můžu nazvat, jsem v hlavě měla asi už dva měsíce. Hlavní postavou je Susan Wood, která nikdy nechodila do Bradavic a střídavě se učila v Krásnohůlkách ve Francii, nebo doma. Brumbál, který znával její rodiče, si ji jednoho dne pozval na hrad, aby s ní projednal úkol, který jí určil.

Harry Potter byl tou dobou ve druhém ročníku, otevřel Tajemnou komnatu a zachránil Ginny a tehdy už si byl brumbál stoprocentně jistý, že věštba se zmiňuje právě o něm (jakoby to nevěděl, už předtím, ale jistota je jistota). A Susan má být ta, která bude v budoucnu jistit situaci z druhé strany. Byla Brumbálem vybrasná k tomu, aby se stala zvěděm u Smrtijedů.

Snape ji měl mezi Voldemortovy přívržence dostat a ke své nelibosti, protože ho to přesvědčovalo v tom,že mu Brámbál přestává věřit, to i udělal. Takže o dva roky později, kdy Harry vyhrál Turnaj tří kouzelníků a Voldemort se vrátil, se Susan stává Smrtijedem pod jiným jménem; Sophia Rockwood.

Příběh se odehrává o tři roky později, kdy Harry má nastoupit do sedmého ročníku a schyluje se k velké bitvě. Susan ví, že nyní nadchází doba, kdy musí být nejopatrnější a zároveň být nejvíc prospěšná Řádu.

________________________________________________________

POSTAVY:

Susan Wood/ Sophia Rockwood
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Dejna Dejna | 21. února 2012 v 14:14 | Reagovat

Ten obrázek je dokonalej! Úplně si Susan představuji.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Povídky nebyly napsány za účelem dosažení zisku, všechny postavy i svět, ve kterém se příběhy odehrávají patří výhradně a jedině J.K.Rowlingové a já bych jí tímto ráda poděkovala za stvoření něčeho tak úžasného, co ponouká naši fantazii. (vše ostatní mimo kánon je vlastnictví autorů povídek a ničí jiné, proto platí zákaz jakéhokoli kopírování).
xxx