Pouta lásky

12. ledna 2012 v 22:00 | Hakky |  JEDNORÁZOVKY
A zde jsem zkusila spatlat 1. povídku na přání nevím jaká bude a asi tam budou hrubky :) Je to kratší pro chillychilly :) Více jsem si nedovolila je to můj 1. slash :D


"Co, co… cože? Ale profesore Snape! Vím, že jsem tento rok špatně studoval, ale nemohl by jste prosím jednou udělat výjimku?!" Neville Longbottom utíkal za profesorem. Už to nebyl ten malý chlapec, ale v posledním ročníku vyrostl do krásy statného muže. "Já tu známku z lektvaru potřebuji … hlásím se na ministerstvo a jestli nebudu mít V tak mě nevezmou …"
Snape byl, ale neoblomný. "Pane Longbottome … vaše známka rozhodně na V není … zkuste se více snažit na OVCE a budu uvažovat zda vám to V dám …"
Neville zůstal stát v chodbě sám a nevypadal,že by měl radost. Tuhle scénu, ale pozoroval třetí člověk. Draco Malfoy stál na chodbě s rukama křížem. "Copak Longbottome? Snape tě chce nechat propadnout?" smál se mu a pozoroval jeho černé vlasy. Již dlouho čekal Draco na chvíli kdy bude s Nevillem sám. Nebyl sám skoro nikdy, ale tentokrát ano.
Neville tu stál před ním zcela bezmocný a bezradný. Draco už nedokázal dále skrývat city k tomu malému hlupáčkovi. Proč si myslíte, že ho Draco tolik v dětství šikanoval? Bylo to z lásky.
"Dej mi pokoj Malfoyi … tohle je jenom moje věc …" odsekl mu Neville a chtěl projít okolo něho.
Draco ho nenechal projít ani o píď. "Nechoď Nevi …já to tak nemyslel … prosím zůstaň tu semnou ty můj klučino …" konečně projevil cit, který měl v srdci celé ty dlouhé roky.
Nevillovi došla slova. Stál tam jako přimražený a koukal se na Draca, který ke němu přistoupil. "Prosím vyslechni moje srdce … napsal jsem ti tolik básniček …!"
Tak tohle je jeho tajný obdivovatel? Jak mohl přehlédnout jeho písmo! Jak si mohl myslet, že by ho mohla milovat holka. "Em … Draco jsi asi opilí měl bys jít spát …" vysvětlil mu Neville a znovu chtěl projít kolem svého obdivovatele.
"Nejsem opilý ty můj koblížku!" vrhl se k Nevillovi Draco a objal ho. "Tvé oči jsou jako pomněnky, mé srdce tluče pro tebe! Jestli si mě nevezmeš … vezmu i já tebe!"
Naville se mu vykroutil a poťukal si na čelo. "Blázne!" Ale než udělal jediný krok do zad mu narazila kletba mdloby na tebe, a Neville se zhroutil na zem v slastném spánku.

Jaké nepříjemné probuzení, když ucítil průvan. Posadil se na dece na zemi. "Už jsi vzhůru koblížku?" Neville se polekal a koukl vedle sebe. Draco seděl vedle něho a usmíval se. Vlasy měl rozcuchané a plášť složený. "Rád bych ti vyjádřil svou lásku broučku, ale po dobrém to asi nejde …."pohladil ho po tváři a políbil na ni. "Moc rád bych tě měl kočičko …" zavrněl.

"Draco … jsem muž a jsem na holky!" zařval na něho Neville. "Nejsem na chlapy!" řval na něho už skoro hystericky. "Jsem … jsem na holky!"
Začínal o sobě, ale pochybovat, protože se mu docela líbilo jak s ním Draco zacházel. Svázán černými provazy a on má nad ním moc? Proč se mu to líbí měl by se cukat a křičet. "Draco … nech mě jít …" zkusil to znovu. Místo odpovědi dostal žhavý polibek na rty a pak se Draco rozhodl, že zajde dál.
Položil Nevilla na záda a sedl si na něho. Polibky byly žhavé a tvrdé. Přesto se Neville nebránil. Když Draco pronikl jazykem do Nevillových úst tak už se nebránil úplně. Měl chuť mu pomáhat, ale teď on byl ta subinka. Možná třeba by potom … oddával se těm polibkům a nechával ho, dokonce proti němu vyrážel jazykem, aby z toho měl větší potěšení.
Draco ho líbal všude po těle a užíval si tu moc. I to, že Neville přestal vzdorovat, a že se mu přizpůsobil. "Mohu pokračovat ty můj kocourku …?" Sice Neville zrudnul jako rak, ale nechal ho ať mu povolí pouta.
Za chvíli už spolu leželi nazí v podzemním sklepení, ale nebyla jim zima. Ne … bylo jim horko a cítili se spolu dobře. Draco přejížděl Nevillovy po nohách a jeho štíhlém těle. "Vždy jsem si představoval jak tě budu mít …"
"Nerad to přiznávám, ale taky k tobě něco cítím Draco …" zašeptal Neville a klekl si. "Nikdy jsem to nepřiznal, ale mám tě také rád …" potom se kouknul na bok. "Ale přece je tu jedna věc. Nikdy jsem nebyl na to abych já byl ten slabší Draco … proto … bych byl rád muž …" povalil ho něžně na zem a jejich těla se třela o sebe. Neville poprvé líbal Draca sám bez pout a moci. Teď on byl ten mocný. Teď on si užije. "Prosím … vezmi si mě!" Draco nedokázal udržet choutky na uzdě. Ale to už si ho Neville otočil k sobě zády políbil Draca na jeho hebkou šíji a pak se odvážil udělat první krok.
Byl vzrušený a jeho kamarád byl připraven na svoje číslo. Bylo směšné si uvědomovat, že jeho první pohlavní styk bude s jeho úhlavním nepřítelem. Něžně připravil přítele na vniknutí do Dracova zadku. Pak přirazil a uslyšel výkřik Draca Malfoye, který se náhle svíjel v bolestech pod ním. "Šššš … zlato …" mumlala tiše Neville a začal něžně přirážet, aby to nebolelo tolik. Draco Malfoy byl teď jenom jeho byl mu oddaný a byl do něho zamilovaný. Líbilo se Nevillovi jak pod ním Draco skuhral a naříkal. Teď konečně poznal bolest, kterou mu celé ty roky dělal. Neville pomalu přidával na tempu a potil se jako býk. I Draco přestal tolik křičet a poddával se tempu svého nového přítele. Po tom co Neville vyvrcholil ve stejnou chvíli jako Draco, se svalili vedle sebe na deku.
"Neville slib mi, že budeš můj …" A Neville odpověděl: "Budu a to navždy …"
Draco a Neville se opravdu dál scházeli. A když přišel čas a vyplulo to na veřejnost schovali se v ústraní. Vychovali jednoho adoptovaného syna a ten teď pracuje na ministerstvu kouzel v odboru Sňatky stejného pohlaví.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Hakky Life Hakky Life | Web | 12. ledna 2012 v 22:03 | Reagovat

To je určitě hrůza hrůzoucí. :D Jdu se zahrabat pod slámu a nevylézt. :D

2 vesela vesela | Web | 12. ledna 2012 v 22:12 | Reagovat

Dobry clanek, mrkni na muj webik !

3 AlexisG. AlexisG. | 13. ledna 2012 v 13:38 | Reagovat

No...páni. Nikdy sem nedávala Nevila a Draca dohromady ale je to hezky napsané. Jsem jsi jistá že slečna co si o ní napsala bude spokojená.

4 nel-ly nel-ly | Web | 13. ledna 2012 v 14:36 | Reagovat

šmarjá, Deville O_O
no, určitě to bylo neotřelé a zajímavě napsané, tyhle podivné páry v sobě vždycky mají svoji originalitu a náboj, ať už jde o kohokoli

5 May Darrellová May Darrellová | Web | 13. ledna 2012 v 20:45 | Reagovat

To bylo úžasný!! ^^

6 chillychilly chillychilly | Web | 17. ledna 2012 v 18:16 | Reagovat

Náhodou, n to že to byl tvůj první slash to je vážně dobré :)
Sice bych ubrala trochu kocourků z Dracových úst, ale jinak to bylo parádní :) možná to mohlo být o trochu delší, ale já ráda i malá sousta :)
jinak ta poslední věta :D oddělení Sňatky stejného pohlaví :D to bylo geniální

7 ImeldaMccray32 ImeldaMccray32 | E-mail | Web | 22. září 2012 v 3:31 | Reagovat

I will recommend not to hold back until you earn big sum of cash to order different goods! You can take the <a href="http://goodfinance-blog.com/topics/personal-loans">personal loans</a> or consolidation loans and feel yourself free

8 _ _ | 7. listopadu 2014 v 15:30 | Reagovat

Je to dost nechutný!!! O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Povídky nebyly napsány za účelem dosažení zisku, všechny postavy i svět, ve kterém se příběhy odehrávají patří výhradně a jedině J.K.Rowlingové a já bych jí tímto ráda poděkovala za stvoření něčeho tak úžasného, co ponouká naši fantazii. (vše ostatní mimo kánon je vlastnictví autorů povídek a ničí jiné, proto platí zákaz jakéhokoli kopírování).
xxx