Bobřík odvahy

29. ledna 2012 v 17:31 | Nel-ly
Ani nevím, jak mě tohle zas napadlo... vlastně mě k tomu přivedl fakt, že jsem zas jednou po dlouhé době klikla na Krásnou.cz.

Postavy: Ron Weasley, Hermiona Grangerová
Slov: 100
Námět: kouzelnický svět vs. moderní svět


Od sedmnácti let jste prohlášeni za dospělé, ale k tomu to označení každému zbývá ještě jeden důležitý krok. A Ron Weasley na tuhle chvíli čekal velice dlouho.
Plánoval pečlivě, nic mu neuniklo. Procházka při měsíčků, pak přesun do Komnaty nejvyšší potřeby, kde už bude čekat večeře z kuchyně a svíčky. Trocha vína na zahřání, a pak už velká postel s nebesy a saténovým povlečením.
Oblečení leželo na zemi, polibky se prohlubovaly a přestávaly stačit, když se konečně posunul až k vysněnému cíli. Jenže netušil, že Hermiona si pro něj přichystala ještě poslední překážku. Tu noc musel získat pravého bobříka odvahy.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Povídky nebyly napsány za účelem dosažení zisku, všechny postavy i svět, ve kterém se příběhy odehrávají patří výhradně a jedině J.K.Rowlingové a já bych jí tímto ráda poděkovala za stvoření něčeho tak úžasného, co ponouká naši fantazii. (vše ostatní mimo kánon je vlastnictví autorů povídek a ničí jiné, proto platí zákaz jakéhokoli kopírování).
xxx