Vzhled postav

8. prosince 2011 v 14:16 | Surynka |  Návrat
Zde se budou průběžně objevovat obrázky mých postav. Ty moje autorské postavy, budou mnou kreslené (=ručně :-D) a ty, které už existují (:-D díky Rowling) tu buď nebudou vůbec,protože jejich vzhled známe všchni, nebo sem vložím nějakou tu fotografii z internetu a uvedu i zdroj :-)

Některé fotky (je možné, že i všechny) jsou určtým způsobem upravené v programu Gimp 2.6 a to buď zesvětlení, nebo ztmavení určité barvy, vložení svého "elektronického podpisu" a copyrightu a tak nějak podobně :-)

Pandora Callister vypadala dřv jinak :-) ale rozhodla jsem se, že ten její původní "portrét" působil až moc škrobeně, což se k Pandoře, veselé a nmekonvenční osobě,ani trochu nehodí. Ten, kdo viděl původní obrázek možná řekne, že v tom žádný rozdl není, ale já bych tedy odpověděla, že já jsem autor a mám tedy jistou představu o svých postavách a snažím se jim podlé svého umu vepsat co nejvíc jejich vlastností do obrázků. Jde o určitý autorův pocit, při pohledu na danou postavu.
Kdo nepochopil. nepokoušejte se ;-) :-D

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Sola F. Sola F. | Web | 9. prosince 2011 v 18:15 | Reagovat

Nádhera! Rozdíl v tom docela je, vlastně hodně! Trichu kreslím, poznám to.

2 Surynka Surynka | 9. prosince 2011 v 18:26 | Reagovat

[1]: Díky, vážím si toho :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Povídky nebyly napsány za účelem dosažení zisku, všechny postavy i svět, ve kterém se příběhy odehrávají patří výhradně a jedině J.K.Rowlingové a já bych jí tímto ráda poděkovala za stvoření něčeho tak úžasného, co ponouká naši fantazii. (vše ostatní mimo kánon je vlastnictví autorů povídek a ničí jiné, proto platí zákaz jakéhokoli kopírování).
xxx