Vánoční přání

11. prosince 2011 v 18:24 | Nel-ly |  JEDNORÁZOVKY
Když už se blíží ty Vánoce. Taková kratší blbůstka (pomalu rovná velikosti Drabble, ale přeci jen přesahující) by snad mohla zvednout náladu. Jedná se o fluff všech fluffů :D
Postavy: Draco Malfoy, Harry Potter
Počet slov: 417 :D
Žánr: SLASH, blbůstka
Rating: 12+

A bylo to tady, další Brumbálův bláznivý nápad.

Ne, že by neměl Bradavického ředitele v té největší úctě. Vždy ho bezmezně obdivoval a věřil mu, přesto… Některé jeho nápady, jako byl například tento, ho nutily uvažovat, kolik je pravdy na tom, co se o něm v kouzelnickém světě říkalo. Možná, že byl Brumál doopravdy tak trochu blázen. Dalo by se to pochopit, vždyť žádný génius nemohl být úplně normální a už vůbec ne největší čaroděj všech dob.
Ale jak si mohl myslet, že něco takového bude doopravdy fungovat? Jak mohl… Chlapec zakroutil nesouhlasně hlavou, natáhl se pro kus pergamenu, popadl brk namočený v černém inkoustu a pustil se do psaní. Dobře tedy, poslechne a už o tom nebude dál uvažovat. Jenže, co napsat? Mohl by… mohl…? Nakonec proč ne, vždyť všechny Vánoční přání pro "Santa Clause" se vhodí do zapáleného krbu ve Velké síni. Není čeho se bát a třeba… kdyby… když existovaly kouzla, mohlo by i tohle…?
"Ne," zakroutil razantně hlavou, přesto však zuřivě přeškrtal první slovo na papíře a napsal jednu krátkou větu tím nejdrobnějším písmem. Ještě předtím se však ujistil, že ho nikdo nesleduje, že nikdo nemůže vidět, co na pergamen napsal. Bylo to přeci jeho vlastní, tajné, vánoční přání.
Pomalu vstal, rozhlédl se kolem sebe a se zavřenýma očima vhodil pergamen do ohně - ten okamžitě vzplál a shořel na uhel.
***
Dvacátého pátého prosince se Harry Potter začal pomalu probouzet ve své ložnici. Bylo krátce po desáté hodině dopoledne a jeho samotného překvapilo, že ho spolubydlící nechali tak dlouho spát. Asi se nade mnou alespoň na Vánoce smilovali, pomyslel si a unaveně se skácel zpátky do peřin. Pak se však, jakoby mu něco došlo, s trhnutím znovu posadil. Byly Vánoce a Vánoce znamenaly…
"Dárky," vykřikl s dětským nadšením a vrhl se k patě postele, kde na něj už čekala hromada pestrobarevných balíčků a vedle ní… Šokovaně vytřeštil oči a s otevřenými ústy si prohlížel skrčeného blonďatého chlapce s obrovskou červenou mašlí uvázanou kolem krku.
Chlapec se na něj podezřívavě zamračil, až se mu šedé oči zableskly. "Co to má -"
Nedostal však šanci větu doříct, protože v tu chvíli se ústa ´chlapce, který přežil´ přitiskla na jeho a zabránila mu říct cokoliv dalšího.
Harry Potter se v duchu spokojeně usmál a přitáhl si to dokonalé bledé tělo ještě blíž k sobě. Tohle byl bez pochyb Brumbálův nejlepší bláznivý nápad. Nevěděl, jestli Santa Claus doopravdy existuje, dnes však dokázal věřit ve všechno - vždyť byly Vánoce a jeho jediným přáním byl právě Draco Malfoy.

P.S. V Anglii mají Father Christmas, ale v češtině se mu říkává i Santa Claus (ráda ho sice nemám, ale lepší, než cpát do Potterovského světa Ježíšky nebo dokonce kapry a bramborový saláty, a že už jsem to párkrát četla O_O)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Povídky nebyly napsány za účelem dosažení zisku, všechny postavy i svět, ve kterém se příběhy odehrávají patří výhradně a jedině J.K.Rowlingové a já bych jí tímto ráda poděkovala za stvoření něčeho tak úžasného, co ponouká naši fantazii. (vše ostatní mimo kánon je vlastnictví autorů povídek a ničí jiné, proto platí zákaz jakéhokoli kopírování).
xxx