Myslím...

31. prosince 2011 v 13:50 | Ililan
Tohle je doslova a do písmene pokus. Jen takový…zvláštní pokus, kdy mi asi "lehce" přeskočilo.
Varování: čtete na vlastní nebezpečí :)
Pairing: HP/SS (ale bez omezení)

.
Drama, temné a pesimistické.
Že by povídka, která nebude stejně nesmyslná jako ostatní?
Šel na autobus.

Zajímavé tvrzení, ačkoliv toto není správné pojmenování dané činnosti, když uvážíme, že se má jednat o dramatickou, temnou a pesimistickou povídku. Spíše by měl autor napsat, že se plazil. Ale opět. Slovo plazit, vyvolává ve čtenáři dojem, že se hlavní hrdina nachází na zemi a trhavými pohyby se pokouší dostat vpřed. Dobrá, jinak, řekněme, že se unaveně plahočil. Zní to sice zastarale, ale čtenář se nad tím sentimentálně usměje a vzpomene si na svá léta, kdy chodil do školy. Ačkoliv příběh nemá s cestou do školy zhola nic společného. Nuže, opravíme větu a necháme autora použít: Unaveně se plahočil na autobus.
Cítil, jak mu po čele stéká pot a viděl, že mu zbývá už jenom několik málo kroků. Pak, aniž by si toho všiml, jej přejelo auto. Tady by se hodilo upozornit, že slovní spojení: aniž by si toho všiml, je v podstatě jenom vata na vycpání věty a z logického hlediska je naprosto nepravděpodobné, aby si člověk nevšiml průměrně 1850 kg těžkého kovového předmětu, mířící k němu rychlostí 50 km/h - uvažujeme-li, že se člověk nachází ve městě. Ale zajímavou variací je též konec věty, kdy je hlavní hrdina přejet autem. V čtenáři to navodí pocit, že se jedná pouze o bezvýznamnou oběť a hlavní hrdina se tedy objeví později, protože, kolik lidí zabíjí hlavní hrdiny na druhém řádku první kapitoly? Toto byla řečnická otázka. Jistě, existuje mnoho autorů. Například ti, co píší retrospektivně, nebo o světě duchů, ve kterém má hlavní hrdina něco vykonat (o pravděpodobnosti, nebo literární hodnotě daného "díla" se nemá cenu vyjadřovat), nebo ti, co píší o nemrtvých - ačkoliv zde se dá opět spekulovat. Je-li člověk nemrtvý, pak hlavní hrdina není mrtvý a tedy nebyl zabit na druhém řádku první kapitoly, a tedy jej nepřejelo auto, a tudíž, auto nemůže přejet člověka, ze kterého se má stát nemrtvý. Otázka: Jak auto zjistí, že se z člověka stane nemrtvý? Je nasnadě, ale trochu mimo daný problém. Dopracujeme-li se tedy k závěru, že auto hlavního hrdinu unaveně se plahočícího na autobus opravdu přejelo a nestane se z něj nemrtvý, ani duch, ani nic jiného, realitu vylučujícího, pak se nabízí otázka, jak bude příběh pokračovat. Logická odpověď na tuto otázku by vskutku byla retrospektiva, kdy autor nabídne náhled do minulosti a jistě velice strastiplnou cestu, která hlavního hrdinu dovedla až tam, kde začala kniha a on skončil pod koly automobilu. Druhou, méně logickou, přesto přijatelnou odpovědí by bylo vyvrácení hlavního-hrdinsví hlavního hrdiny a tudíž by se paralelně vytvořil jiný hlavní hrdina dále pokračující v ději a ignorující postavení prvního hlavního hrdiny jako hlavního hrdiny. Možnou odpovědí je i jednoduše to, že by příběh skončil. Ale jistě uznáte, že dvouřádkovou knihu nikdo nevydá - o čemž lze v dnešní době samozřejmě polemizovat.
Tedy. Hlavní hrdina je po smrti. Zajet autem, když se unaveně plahočil na autobus. Nyní se děj příběhu efektivně vrátí zpět, protože je to nejméně na nervy jdoucí možnost jak pokračovat.
Ráno ještě netušil, jak ten den dopadne, ale, upřímně, kdo to kdy ví? Tato věta jistě stojí za prozkoumání. Již první slovo čtenáře upozorní, že kniha - příběh, chcete-li - se bude odehrávat pouze v rámci jednoho dne. Například Jeden den Ivana Denisoviče se také odehrává jenom jeden den, že, což je poměrně zajímavá paralela, která by stála za prozkoumání, ale nemáme tolik času. Podíváme-li se na další pokračování inkriminované věty a to konkrétněji na filozofickou vsuvku: "ale, upřímně, kdo to kdy ví?" uvědomíme si, že se autor s největší pravděpodobností snaží donutit čtenáře myslet (což se autorům v poslední době obecně nedoporučuje), a nebo se jej snaží pobavit. Kdyby se jednalo o druhou variantu, autor katastroficky selže, ale vzhledem k tomu, že se člověk nachází v prvopočátcích dané knihy, pak čtenář neví, jak to autor myslel a je nucen číst dál, aby to zjistil.
.
"Severusi, opravdu, ale jakože opravdu takhle přemýšlíš nad každým slovem, větou, v knize, kterou čteš? U Merlinových spoďárů, vždyť to je šílené!"
Severusi? Člověk by si pomyslel, že mi Potter tyká přirozeně, což je kupodivu za dané situace správná domněnka. Dál si člověk jistě povšimne velice zajímavého vyjadřování jistého, již zmíněného, Nebelvíra a tudíž, zcela logicky a správně, usoudí, že pan Potter - hrdě se nazývající kouzelníkem - nemá příliš rozumu v hrsti. Toto je zajisté metafora, protože rozum se v hrsti z naprosto jasných biologických příčin držet nedá.
"Není."
"Ale je! Vždyť se tam jenom píše: Šel na autobus. Cítil, jak mu po čele stéká pot a viděl, že mu zbývá už jenom několik málo kroků. Pak, aniž by si toho všiml, jej přejelo auto. Ráno ještě netušil, jak ten den dopadne, ale, upřímně, kdo to kdy ví?"
A zde se opět dozvídáme zajímavou novinku. Pan Potter se již naučil číst a to vzhůru nohama. Vzhůru nohama ze zcela jasného důvodu. Naprostá většina populace přirozeně nečte knihy vzhůru nohama, a pokud se v jejich blízkosti nachází jiná osoba, která s nimi NENÍ v nějakém, blíže neurčeném, intimnějším vztahu, pak sedí naproti nim a ne vedle. Ergo. Pan Potter čte vzhůru nohama. Zajímavé zjištění. Musím si začít dávat pozor, zda není poblíž, když opravuji písemky.
"Jsem si zcela jist, pane Pottere, že vím, co se zde píše."
Pokud si někdo zaraženě povšimne, že jsem použil oslovení: pane Pottere, i když mne předtím, již zmíněná osoba, oslovila Severusi, pak vězte, že se jedná o pouhé zdůraznění a ne o zájem vyvolat hádku. Ačkoliv hádky s panem Potterem jsou vždy velice zábavné a domnívám se, že i průměrný šimpanz v nich cítí jistou nadřazenost, kterou dodává inteligence.
"Severusi, jednou se ti dostanu do hlavy a…a…tohle je opravdu šílené! Takhle přeci nikdo neuvažuje!"
Prohlášení pana Pottera se mojí přítomností samo vyvrátilo, tudíž není třeba jej komentovat.
"A nic na to neřekneš?"
Opět větu ponechme bez odpovědi, ačkoliv se v podstatě jedná o odpověď, uvážíme-li povahu otázky.
"Trucuješ jako malé dítě, ale prosím, mě je to jedno!"
"Opravdu?"
Má otázka je zcela namístě, protože dle agresivní, až bojové, reakce pana Pottera lze obecně usuzovat, že lhal.
"Opravdu! Je mi to fuk…já moc dobře vím, jak ti takovéhle šílené myšlenky vyhnat z hlavy."
Jistý úšklebek, který se obecně pokládá za laškovný, arogantní, povýšený, domýšlivý a v poslední řadě prý i svůdný - nutno ověřit - zřejmě chce nabudit dojem, že pan Potter myslí na lidskou sexualitu, která je obecně považována za kontroverzní téma. Tudíž se mne pravděpodobně bude snažit políbit a svou tezi tak dokázat.
"A taky ti to dokážu…"
Pan Potter je zajisté považován za muže činu. A tento polibek je jenom důkazem mé hypotézy. Ovšem jeho hypotéza, která měla navodit domněnku, že přestanu uvažovat logicky za této, jak již bylo nastíněno, sexuální situace, se ukazuje jako nepotvrzená a tudíž chybná.
"Tak…vsadím se, že myslíš na to, na co já."
Na toto prohlášení nelze odpovědět, protože jednoduché: ne, by mohlo vyvolat nepřiměřenou reakci a delší odpověď by mohla zabrat více času, a tudíž by můj organismus strádal, protože jsem ještě nebyl na večeři. Z letitých zkušeností jsem došel k závěru, že nejjednodušší je zkřivit rty v jistém předem nacvičeném gestu, o kterém si jsem poměrně jistý, že se jedná o takzvaně křivý úsměv. Pak se pan Potter zachová obdobně a v neposlední řadě poskytne mému organismu jisté odreagování od četby a opravování písemek.
.
"Severusi, s tebou mě to nikdy neomrzí. Jsi úžasný!"
Opět prohlášení, které není třeba komentovat. Z výzkumů na teoretickém poli a především z četby, jsem se poměrně dobře naučil reagovat na rozličné podměty ostatních. Nedávno jsem zjistil, že se mé chování vykládá jako: zamilované a i přes snahu omyl napravit, si nejsem zcela jist, ve kterém kroku jsem udělal chybu. Pozn. Nutno znovu prozkoumat a využít ochotné spolupráce pana Pottera v tomto bádání.
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (102)
Zobrazit starší komentáře

1 Berenika Berenika | E-mail | Web | 31. prosince 2011 v 15:19 | Reagovat

Dokonalé, Ill :-D Zpočátku jsem mi nedošlo, že se jedná o Severusovy myšlenky, ale sedí k němu. A konec... Netřeba komentovat. Nádherné!

2 Berenika Berenika | E-mail | Web | 31. prosince 2011 v 15:20 | Reagovat

[1]: Samozřejmě tam mělo být: Zpočátku mi nedošlo xD

Omlouvám se za chybu xD To ta absence kafe.

3 kami kami | 31. prosince 2011 v 15:23 | Reagovat

Tušila som, že to bude Severus, najprv som sa ale trochu zľakla, zauvažovala som a prišla som na to. :) Bolo to úsmevné, je vidieť, že Illian pozná dobré knížky. A je sčítaná, to kami veľmi cení, nie že by to bolo nejako zvlášť dôležité. A tá časť so Severusom a Harrym bola vtipná. Veľakrát som sa pokúšala vyjadriť Severusovo myslenie, hlavne v tej poviedke s Luciusom, ale na teba nemám. Jeho myšlienkové pochody nemali chybu. Klobúk dolu. Je to vkutku uveriteľné a on bol tak... pichľaví. :D

4 Illian Illian | Web | 31. prosince 2011 v 16:02 | Reagovat

[1]: Děkuji :-) Já nevěděla, jestli se to vůbec bude někomu lívit, protože no...jak jsem psala, byl to pokus :-D

[3]: Páni, děkuji, od tebe to beru jako velkou pochvalu, protože tvůj Severus je ...vždycky tak Severusový :-D Prostě to k němu tak sedí, takže opravdu děkuji. :-)

5 Pouli Pouli | Web | 31. prosince 2011 v 18:07 | Reagovat

Toto je úžasná povídka. Ty myšlenkové pochody :-?  :-D  Skvělý nápad takto to napsat. Moc se mi to líbilo.

6 cim cim | 31. prosince 2011 v 23:27 | Reagovat

:D Výzkum skutečně může mnohé vysvětlit a objasnit nejednu záhadu :-D :-D  :-D

7 Illian Illian | Web | 1. ledna 2012 v 12:56 | Reagovat

[5]: Děkuji, právě u těch myšlenkových pochodů jsem se bála, aby to nebylo příliš...příliš, no :D

[6]: Řekla bych že hlavně letitý výzkum a pečlivé bádání :-D :-D

8 nel-ly nel-ly | Web | 3. ledna 2012 v 21:46 | Reagovat

teda, řeknu ti, že začátek nad prexem "Šel na autobus..." když jde o Severuse mě trochu zděsil :D
člověk by nečekal, že něco tak krátkého a vpodstatě úsměvného a ještě k tomu fanfiction bude tak nápadité a cenné - to pro všechny ty, kteří fanfiction neustále spýlají a tvrdí, že je založena jen na stupidních dialozích a mařenách (je jen trochu uražená potom, co sis zas něco přečetla a s hrůzou musela uznat, že je to převážně pravda)
ale tohle bylo výborný a hlavně to byl Sev jako Sev, čehož si cením ani nevíš, jak moc

9 yellow yellow | Web | 8. ledna 2012 v 18:52 | Reagovat

Tak tohle jsem doopravdy nečekala, když jsem si přečetla název. Ale musím uznat, že to je skvělý nápad.

10 Illian Illian | Web | 12. ledna 2012 v 11:48 | Reagovat

[8]: Děkuju. A to: "Šel na autobus." No...já jsem prostě trochu blázen, takže, blábolím :D

[9]: Děkuju. Jsem ráda, že se líbilo.

11 Illienel Illienel | 11. února 2012 v 10:07 | Reagovat

Páni...velmi originální je asi slabý výryz :D Vážně zajímavý nápad, dobře zpracovaný...pobavio mě to :)

12 Illian Illian | Web | 3. března 2012 v 10:20 | Reagovat

[11]: Děkuji, jsem ráda, že jsem pobavila. :D

13 Clare Clare | 22. dubna 2013 v 13:44 | Reagovat

To je geniální. Ještě jsem nečetla nic, v čem by se autor zaměřoval výhradně na Severovy myšlenky a dá se říci i pocity. Úžasné :)

14 Illienel Illienel | E-mail | Web | 28. května 2013 v 19:28 | Reagovat

Opět se vracím, opět čtu tuto jedinečnou jednorázovku a opět se musím smát! :D Ale šíleně...je to perfektní! Deska jsme konečně trochu prozkoumávala i Tvůj vlastní blog. Moc se mi líbí, jak píšeš. Určitě se ještě někdy ráda objevím...:-)

15 AdaCordella AdaCordella | E-mail | Web | 13. února 2015 v 12:41 | Reagovat

Tuhle povídku jsem našla náhodou a královsky jsem se bavila od první do poslední slabiky :D Chudák malý pan Potter :D Až se jednou dostane Severusovi do hlavy, bude zděšen :D

16 Smitha763 Smitha763 | E-mail | Web | 15. srpna 2015 v 21:20 | Reagovat

Hello there, i am interested eekdbkcagadbeefd

17 Pharme555 Pharme555 | E-mail | Web | 17. srpna 2015 v 18:57 | Reagovat

Very nice site! <a href="http://opeaixy2.com/qsqsssa/1.html">cheap goods</a>

18 Pharmc556 Pharmc556 | E-mail | Web | 20. srpna 2015 v 7:03 | Reagovat

Very nice site! <a href="http://aixopey2.com/qqssst/1.html">cheap goods</a>

19 Pharme76 Pharme76 | E-mail | Web | 21. srpna 2015 v 13:06 | Reagovat

Very nice site! <a href="http://apeyixo2.com/ysyaaas/1.html">cheap goods</a>

20 Pharma389 Pharma389 | E-mail | Web | 21. srpna 2015 v 13:09 | Reagovat

Very nice site! cheap goods http://apeyixo2.com/ysyaaas/4.html

21 Pharmg23 Pharmg23 | E-mail | Web | 21. srpna 2015 v 13:14 | Reagovat

Very nice site!

22 cialis cialis | E-mail | Web | 3. září 2015 v 21:03 | Reagovat

Hello!

23 Smithe549 Smithe549 | E-mail | Web | 28. září 2015 v 4:45 | Reagovat

Happy to become one of several customer for this wonder inspiring site  D. kkdebdddbkaekeke

24 Smithd683 Smithd683 | E-mail | Web | 11. srpna 2016 v 13:36 | Reagovat

I got this website from my friend who told me concerning this web site and at the moment this time I am visiting this web page and reading very informative content here. begccbcbgedggkcc

25 Pharmb389 Pharmb389 | E-mail | Web | 13. srpna 2016 v 13:54 | Reagovat

Very nice site! <a href="http://aieopxy2.com/ososyqv/1.html">cheap goods</a>

26 Pharmf809 Pharmf809 | E-mail | Web | 13. srpna 2016 v 13:59 | Reagovat

Very nice site! cheap goods http://aieopxy2.com/ososyqv/4.html

27 Smithk343 Smithk343 | E-mail | Web | 14. října 2016 v 1:40 | Reagovat

Howdy! I basically would like to give a huge thumbs up for the good data you've got here on this post. I will probably be coming once again to your weblog for far more soon. edcdkebdekfeggdb

28 Smithk691 Smithk691 | E-mail | Web | 5. listopadu 2016 v 1:03 | Reagovat

griseofulvin psoriasis fdaddfdfebbecdda

29 Smithf533 Smithf533 | E-mail | Web | 5. listopadu 2016 v 23:58 | Reagovat

You are my inspiration, I possess few web logs and rarely run out from to brand. dceedgcadagaeadk

30 Smithg613 Smithg613 | E-mail | Web | 26. listopadu 2016 v 0:58 | Reagovat

This kind of game gives a real experience of building a farm and planting trees. dccfbakebedfbcbd

31 Smithe233 Smithe233 | E-mail | Web | 17. prosince 2016 v 6:39 | Reagovat

Hahahahahahaha, this politics related YouTube video is actually so comic, I liked it. Thanks in support of sharing this. eekfdcggfdbkeceb

32 without without | E-mail | Web | 20. prosince 2016 v 2:45 | Reagovat

Hello!

33 bed bug heat treatment cost bed bug heat treatment cost | E-mail | Web | 10. února 2017 v 14:35 | Reagovat

bed bugs spread <a href="http://bedbugs.us.org/">steamers bed bugs</a> what does a bed bug look like <a href=http://bedbugs.us.org/>bed bug chemicals</a>

34 buy_viagra buy_viagra | E-mail | Web | 11. dubna 2017 v 16:46 | Reagovat

Its like you read my mind! You seem to know a lot about this, like you wrote the book in it or something. I think that you can do with a few pics to drive the message home a bit, but instead of that, this is fantastic blog. A fantastic read. I will definitely be back.

35 pharmacy pharmacy | E-mail | Web | 11. dubna 2017 v 22:19 | Reagovat

you have a terrific blog here! would you like to make some invite posts on my weblog?

36 MoisesFomar MoisesFomar | E-mail | Web | 17. dubna 2017 v 4:59 | Reagovat

to order cialis

      <a href=http://onlinecialisrxd.com/>cialis fast delivery</a>

    <a href="http://onlinecialisrxd.com/">genericc cialis</a>

    i use it cialis once daily

37 GavrilaFomar GavrilaFomar | E-mail | Web | 3. května 2017 v 22:38 | Reagovat

cialis review from sears

      http://canadacialisnvz.com/ - buy cialis

    <a href="http://canadacialisnvz.com/">cialis</a>

    buy 40mg soft cialis

38 viagra viagra | E-mail | Web | 6. května 2017 v 22:24 | Reagovat

Hi there. Simply just planned to request a simple dilemma.

39 MoisesFomar MoisesFomar | E-mail | Web | 10. května 2017 v 2:28 | Reagovat

cialis rezeptfrei england

      <a href=http://cialisonlinevmz.com/>cialis buy</a>

    <a href="http://cialisonlinevmz.com/">cialis online</a>

    buy female cialis 100mg online

40 ElleFomar ElleFomar | E-mail | Web | 11. května 2017 v 16:33 | Reagovat

cheapest online loans

      http://loanbadoknpz.com/ - loan with bad credit

    <a href="http://loanbadoknpz.com/">pay day loans</a>

    payday loan hillsboro or

41 loans loans | E-mail | Web | 14. května 2017 v 0:59 | Reagovat

Hello!

42 Brendernef Brendernef | E-mail | Web | 27. června 2017 v 22:10 | Reagovat

<a href=http://levitrabis.com/levitra/q.php?q=buy-levitra-generic-cheap-order-online-with-no-script>Buy levitra generic cheap order online with no script</a> - Buy levitra generic cheap order online with no script

43 Stevenmum Stevenmum | E-mail | Web | 11. července 2017 v 15:23 | Reagovat

<a href=http://buecherx.eu/>Alle lieferbaren Bestseller</a> - Alle lieferbaren Bestseller

44 ElleFomar ElleFomar | E-mail | Web | 12. července 2017 v 22:31 | Reagovat

cash loans in md

      http://loansolobest.com/ -  cash advance

    <a href="http://loansolobest.com/"> payday loans online</a>

    payday loans west street wichita ks

45 Charlieunfot Charlieunfot | E-mail | Web | 14. července 2017 v 5:44 | Reagovat

<a href=http://dietsnews.net/>http://dietsnews.net/</a>

46 Amandaionix Amandaionix | E-mail | Web | 28. července 2017 v 23:10 | Reagovat

<a href=http://baumarktxxx.eu/doppelschleifmaschine-mit-extra-breiter-scheibe-40x150-mm-5-jahre-garantie/>http://baumarktxxx.eu/doppelschleifmaschine-mit-extra-breiter-scheibe-40x150-mm-5-jahre-garantie/</a> Laut

47 LillianLop LillianLop | E-mail | Web | 5. srpna 2017 v 11:26 | Reagovat

<a href=http://clomidrx.com/>http://clomidrx.com/</a> Laubbat

48 cheap cheap | E-mail | Web | 6. srpna 2017 v 9:15 | Reagovat

Hello!

49 Sorotf Sorotf | E-mail | 21. srpna 2017 v 19:45 | Reagovat

Лучшие  БЕСПЛАТНЫЕ флеш игры находятся для вас все игры онлайн на  https://vk.com/porno_flash_games

P.S. - ЗАХОДИТЕ И ИГРАЙТЕ в порно флеш ИГРЫ БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ на https://vk.com/porno_flash_games

50 viagra_cheap viagra_cheap | E-mail | Web | 23. srpna 2017 v 8:28 | Reagovat

Hello!

51 denisenb69 denisenb69 | E-mail | Web | 27. srpna 2017 v 9:07 | Reagovat

New sissy girls blog website
   custom texas plates baby clothing for girls shaving it  
http://sissyabuse.blogporn.in/?view.dominique
  Ø³ØªØ§Ø±Ù‡ فیلمهای سکس sigmund freud psychological theory adult babby womens shoes australia natural progesterone supplement how to make nappy surgical part meaning of sentences in english

52 galerb3 galerb3 | E-mail | Web | 27. srpna 2017 v 9:21 | Reagovat

New adult blog website
   sexy black pantyhose wholesale steel black wigs  
http://dailyfeminisation.yopoint.in/?page.kaylyn
  older daddies videos cute baby grls the concept of feminism 4 years baby dress hormones to grow breasts male chastity for beginners bed shops in cape town xxx fuck sites

53 leroykx69 leroykx69 | E-mail | Web | 4. září 2017 v 9:39 | Reagovat

Unripe bare pictures  
http://roleplay.sexblog.pw/?emerson
  erotic lyrics erotic tv series free adult videos erotic video games freesex

54 lorenafr69 lorenafr69 | E-mail | Web | 6. září 2017 v 16:44 | Reagovat

Striking girls posts    
http://teen.pornstars.sexblog.pw/?blog-kennedy
  blakc male in malaysia tamil actress blue filem priya tamil shemale tracy ryan fucked free videos

55 personal_loan personal_loan | E-mail | Web | 7. září 2017 v 9:23 | Reagovat

Hello!

56 susannetr4 susannetr4 | E-mail | Web | 12. září 2017 v 20:17 | Reagovat

Chit my altered contract
http://new.pics.hotblog.top/?post.micah
super diosas porn site asian thug porn watch hustler porn tv free foreign pussy porn porn old fuckers

57 MaggieLon MaggieLon | E-mail | Web | 15. září 2017 v 0:53 | Reagovat

Hello friends!
I am an official representative of private company which deals with all kinds of written work (essay, coursework, dissertation, presentation, report, etc) in short time.
We are ready to offer a free accomplishment of written work hoping for further cooperation and honest feedback about our service.
Send your work topics to our email: discount@edu-paper.com. This offer has limited quantities!!!
Details on our website:
https://vicontway.com

58 Steveuttex Steveuttex | E-mail | 15. září 2017 v 19:05 | Reagovat

Find out what you need to improve in yourself to become more effective!

59 raulfh18 raulfh18 | E-mail | Web | 18. září 2017 v 1:24 | Reagovat

New programme
http://affair.dating.xblog.in/?entry.alicia
beautigul nude woman porn sexy photo porn star skyy black official websitte black porn star miss bliss porn stars from new jersey young hot boy porn

60 jonathancm18 jonathancm18 | E-mail | Web | 18. září 2017 v 4:39 | Reagovat

Original programme
http://cars.pics.twiclub.in/?post.brenna
simply demi porn pics the incredables cartoon porn pics dads forcing their daughters porn black feemale porn stars watch hardcore granny porn on net

61 fax fax | E-mail | Web | 20. září 2017 v 20:43 | Reagovat

Hello!

62 Shila Shila | E-mail | Web | 21. září 2017 v 8:55 | Reagovat

<a href=https://vk.com/melanatm?w=page-113181662_54448070>я сотрудничаю с трикотажной фабрикой, попробуйте подписывайтесь и следите за акциями на трикотаж</a>

63 martaye1 martaye1 | E-mail | Web | 23. září 2017 v 6:03 | Reagovat

Pornographic self shots    
http://asian.replyme.pw/?blog.abagail
  playboy around the world in 80 babes xxx xem hгњnh sex nicest cocks around amateurs pics jailbait

64 SandraJat SandraJat | E-mail | Web | 24. září 2017 v 23:13 | Reagovat

Лицензионный магазин цифровых товаров http://coolkey.ru можно приобрести по оптимальной цене ключи к Steam,Minecraft,Uplay,Origin играм, а так же уже готовые аккаунты!

65 IrinaAerom IrinaAerom | E-mail | 30. září 2017 v 1:49 | Reagovat

[url]http://mixgalaxy.ru/fruityloops/school_lesson_7.shtml    [/url]

66 cheap_viagra cheap_viagra | E-mail | Web | 2. října 2017 v 6:55 | Reagovat

Hello!

67 Scottdit Scottdit | E-mail | Web | 4. října 2017 v 22:10 | Reagovat

Hello best friends
I say i'm sorry if I write off-topic
But I recently had to locate a detailed write-up about easy methods to write essays for that university.
I just  located an excellent short article. Perhaps somebody else will have to have this info.
http://vilebled.com/availing-the-benefits-of-on-the-net-writing-2/

In addition, although I was trying to find this article, I learned that lots of individuals buy house operates, compositions, papers and essays. I do not know how safe it can be and what top quality is often obtained in the end. Who faced this difficulty, write, you write or decide to purchase? Have been you caught by the coach for this?

68 Jamesthind Jamesthind | E-mail | Web | 6. října 2017 v 19:10 | Reagovat

http://0daymusic.org
* Server's capacity: 103 TB MP3,FLAC,Music Videos.
* Account delivery time: 1 to 48 hours.
* Available genres: All but Live, recent Music Videos releases.
* IP restrictions: 3 IP addresses per user at the same time.
* Overal server's speed: 1 Gb/s.
* Easy to use: Most of genres are sorted by days.

69 irmawq1 irmawq1 | E-mail | Web | 12. října 2017 v 16:15 | Reagovat

Sexy photo blog
http://asslick.photo.erolove.in/?post.jillian
lolicon anal kiddie sex pics old folklore sayings roberta giarrusso nipple pre school easter crafts jesus

70 lenorecy16 lenorecy16 | E-mail | Web | 18. října 2017 v 4:26 | Reagovat

Chit my new project
http://solo.dildo.erolove.top/?post.rebekah
free full mind blowing porn videos australia newcastle porn taboo 1970 porn hot porn space porn pussy masterbation

71 cialis cialis | E-mail | Web | 19. října 2017 v 12:16 | Reagovat

Hello!

72 daphneos60 daphneos60 | E-mail | Web | 3. listopadu 2017 v 20:15 | Reagovat

Novel programme
http://tits.xl.pornpost.in/?post-aimee
keep stiff part 1 porn free gilf porn no pakis porn damien alexander porn popular free amatuer porn

73 wallaceek2 wallaceek2 | E-mail | Web | 12. listopadu 2017 v 0:54 | Reagovat

Started up to date spider's web project
http://arab.sex.photo.xblog.in/?post-alessandra
li ruler bells rahm length

74 cialis_cheap cialis_cheap | E-mail | Web | 14. listopadu 2017 v 20:31 | Reagovat

Hello!

75 terripr16 terripr16 | E-mail | Web | 16. listopadu 2017 v 2:54 | Reagovat

Indecorous blog pictures from internet  
http://shemaledating.sexblog.pw/?erika
  erotic books erotic radio meaning of erotic erotic sport victorian erotic pictures

76 travelwam travelwam | E-mail | Web | 22. listopadu 2017 v 21:02 | Reagovat

«Travelescortsagency.com» - профессиональное агентство по сопровождению.
Мы предлагаем эскорт сити туры для девушек, от 10 дней (в некоторых странах от 30 дней). Высокие заработки – гарантированы! Нормальные взаимоотношения – гарантированы!
Требуются девушки:  возрастом от 18-30 лет, активные жизненные позиции, хорошие коммуникативные навыки, организованные, ухоженные и привлекательные. Обязательно знание разговорного английского или испанского языков.
Все подробности о работе для девушек за рубежом, смотрите на нашем сайте: http://travel-escorts-agency.com
Эскорт Франция. Эскорт Италия. Эскорт Бельгия. Эскорт Греция. VIP Эскорт. http://travel-escorts-agency.com

77 byronya18 byronya18 | E-mail | Web | 22. listopadu 2017 v 23:03 | Reagovat

Pron blog locality  
http://lingerie.sexblog.pw/?kayley
  free pornography movies erotic statue erotic liturature erotic tv shows erotic boudoir photography

78 cialis_cheap cialis_cheap | E-mail | Web | 25. listopadu 2017 v 0:34 | Reagovat

Hello!

79 luellaun60 luellaun60 | E-mail | Web | 5. prosince 2017 v 6:01 | Reagovat

Chit my altered engagement
http://date.top.yopoint.in/?post.ellie
  where to meet singles over 50 mature swingers clubs free dating sites seniors how to know hiv positive a real dating site

80 sylvianc1 sylvianc1 | E-mail | Web | 8. prosince 2017 v 3:13 | Reagovat

Blog about sissy life
   diaper adult girls men and aging creams for breast enlargement  
http://sissyblog.twiclub.in/?read.bianca
  the top funniest jokes oldman gayporn free online fighting games to play erotic hypnosis subliminal buy gibberellic acid classy sexy lingerie kushies diapers quotes by jane eyre

81 generic_cialis generic_cialis | E-mail | Web | 8. prosince 2017 v 3:22 | Reagovat

Hello!

82 kelseykl1 kelseykl1 | E-mail | Web | 8. prosince 2017 v 14:04 | Reagovat

My revitalized time
http://muslim.clit.pornpost.in/?entry-ella
conquer karnataka medical oryx english

83 unimoda1513130135 unimoda1513130135 | E-mail | Web | 13. prosince 2017 v 2:55 | Reagovat

Unimoda je super obchod se second-hand oblečením, ale máme také boty, kabelky nebo doplňky. Funguje u nás také obrácená aukce, a to v kategorii “Mega Aukce” což vám umožní nakoupit za doopravdy směšné ceny. Hned po vložení předmětu do kategorie Mega Aukce začne blesková destrukce jeho ceny, která se může vyšplhat až na 90% slevu! Můžete kdykoliv přihodit, kolik jste ochotni zaplatit nebo můžete koupit věc hned, za stávající cenu. Můžete si ji také dát na seznam přání a dostávat pravidelná e-mailová upozornění! Nakupovat u nás se vyplatí, máme v nabídce senzační kousky!
https://unimoda.cz

84 mamieie11 mamieie11 | E-mail | Web | 17. prosince 2017 v 4:53 | Reagovat

Порно фото - глазеть онлайн бесплатно
http://ero.lesbianki.purplesphere.in/?blog-angeline
Походить фото галереи орального секса безмездно

85 katherynsh2 katherynsh2 | E-mail | Web | 20. prosince 2017 v 15:55 | Reagovat

Hi reborn blog
http://black.boobs.sexblog.pw/?entry-jailyn
free porn pics tgp good free porn trailers free mobile porn webcams adult video sharing sites porn gay migdet porn

86 buy_viagra buy_viagra | E-mail | Web | 22. prosince 2017 v 4:41 | Reagovat

Hello!

87 mirandaku3 mirandaku3 | E-mail | Web | 22. prosince 2017 v 9:13 | Reagovat

Girls with socking tits blogs    
http://toys.adultnet.in/?summon forth.janice
  punjab sex tube hot sexy ladies big boobs videos gay pipe chaud teen no nude model

88 florenceit4 florenceit4 | E-mail | Web | 26. prosince 2017 v 13:30 | Reagovat

Blog about sissy life
   free tube porno video sissy boi tubes hypnotherapy for weight loss  
http://sissyabuse.blogporn.in/?view.aliya
  sissy boy dresses south africa online girl dresses xxx comic pics ties and bowties videos of very old women having sex live cam fucking bi crossdressing cool drawings of

89 Davidonelf Davidonelf | E-mail | Web | 27. prosince 2017 v 17:19 | Reagovat

Pumped Up, motivational music for working out songs to inspire a successful gym workout session. Subscribe ...

Piano music - http://piano.bxox.info

90 Davidonelf Davidonelf | E-mail | Web | 27. prosince 2017 v 22:56 | Reagovat

Download free sheet music for elementary piano. ... To download sheet music and audio, click green dots. To buy sheet music, click blue dots. Level 4A, solo ...

Piano music - http://piano.bxox.info

91 vincentzj3 vincentzj3 | E-mail | Web | 28. prosince 2017 v 13:06 | Reagovat

My creative trap scheme:
http://effie.web.telrock.net

92 jeromeso69 jeromeso69 | E-mail | Web | 29. prosince 2017 v 21:04 | Reagovat

Sexy representation shots    
http://download.sexblog.pw/?blog_destinee
   erotic hindi movies erotic urdu stories erotic puzzle erotic novel excerpts

93 mairh69 mairh69 | E-mail | Web | 31. prosince 2017 v 17:57 | Reagovat

New work
http://cars.photos.twiclub.in/?entry-kendall
santa claus porn animal porn cartoon porn how to masturbate free 3pg porn india free porn sites

94 samuelqw2 samuelqw2 | E-mail | Web | 1. ledna 2018 v 0:26 | Reagovat

New work
http://arab.aunties.porndairy.in/?post-melinda
adebayor law hd wanting dream

95 nathaniells16 nathaniells16 | E-mail | Web | 1. ledna 2018 v 5:54 | Reagovat

Started untrodden snmare project
http://teenbbw.yopoint.in/?page.alexia
love erotic prince erotic city korean erotic movies french erotic postcards erotic letter

96 buy_cialis buy_cialis | E-mail | Web | 1. ledna 2018 v 15:03 | Reagovat

Hello!

97 ReginaGaW ReginaGaW | E-mail | Web | 4. ledna 2018 v 20:28 | Reagovat

]Умный обзвон клиентов

ЕВА - ПЕРВЫЙ ГОЛОСОВОЙ РОБОТ ДЛЯ БИЗНЕСА!
Продавайте, уведомляйте, опрашивайте своих клиентов по телефону без менеджеров и коллцентра!
Сэкономьте свое время, деньги и нервы.
Обзвонит вашу базу клиентов со скоростью более 10000 звонков в час.
Чтобы достичь такой же скорости с помощью колл центра - вам придется нанять около 1000 операторов!
http://evecalls.net

98 melvauy18 melvauy18 | E-mail | Web | 8. ledna 2018 v 11:37 | Reagovat

My new page
http://latex.xblog.in/?post.madalyn
erotic belly dance erotic poem erotic writings  erotic kisses erotic photo shoots

99 tayloria69 tayloria69 | E-mail | Web | 8. ledna 2018 v 19:54 | Reagovat

Additional launched porn locality  
http://brazil.porndairy.in/?destinee
  erotic hotel erotic paperbacks real sex rihanna erotic erotic game download

100 diusstuside diusstuside | E-mail | 9. ledna 2018 v 6:23 | Reagovat

TtsKbEPnjt www.chhote ladke se chudvaya

101 cialis cialis | E-mail | Web | 11. ledna 2018 v 17:18 | Reagovat

Hello!

102 kimdl69 kimdl69 | E-mail | Web | Včera v 20:30 | Reagovat

My revitalized folio
http://bbw.date.erolove.in/?gain.nancy
  single army men world dating site free upscale matchmaking mormon dating rules odessa ukraine dating

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Povídky nebyly napsány za účelem dosažení zisku, všechny postavy i svět, ve kterém se příběhy odehrávají patří výhradně a jedině J.K.Rowlingové a já bych jí tímto ráda poděkovala za stvoření něčeho tak úžasného, co ponouká naši fantazii. (vše ostatní mimo kánon je vlastnictví autorů povídek a ničí jiné, proto platí zákaz jakéhokoli kopírování).
xxx