ROMÁNY

7. prosince 2011 v 19:52

A

Katherine Thomasová studuje o pár ročníků výše než Harry. Jak prožila sedm let v Bradavicích ona a pro kterého ze svých ctitelů se nakonec rozhodla?

Ako sme to prežili [Kami, Obdobie prvej vojny]
Tehotná Lily a James bývajú v spoločnom dome. Sú šťastní a neuvedomujú si situáciu vonku. Sirius nevie čo so sebou. Pravidelne navštevuje najlepšieho priateľa s jeho ženou, no momenty samoty sú preňho na nevydržanie. Remus vie, že ho v Ráde podozrievajú z predávania informácií druhej strane. Občas má chuť urobiť tak naozaj. Severus chce mať od všetkého pokoj. Vrátane života. A Peter? Ten si začína užívať dôležitosť špeha.

Svět, který známe už není takový jaký býval. Jako vždy Voldemort zvítězil, ale tento příběh není o něm, ale o dívce, která se rozhodla nekouzelnickými způsoby ukázat tomu zlu, že je ještě tady. Co je v deníku? Proč ji tolik Voldemort chce? Proč dokázala zničit viteál a čeho se bojí její nepřítel? Vše se postupně dozvíte a nebojte se akce a vtipu zde bude dost.

B

Bez ohľadu na minulosť [Millie, doba HP]
Lizzie prvé tri roky študovala na Rokforte, no potom musela odísť do Francúzka. Keď sa teraz po roku vracia...

Beznaděj [Nel-ly, HP/DM, tragédie, SLASH]
Harry Potter a Draco Malfoy?

Bouře a led [Illian, po válce, crossover]
Povídka na přání pro Avalon.

F

Famfrpálová romance [Mary-Ane, období dětí HP, romatika, humor]
Lily Potterová se již od malička touží stát jednou z nejlepších střelkyň na světě a za svým úspěchem jde tak tvrdě, že často nezbývá čas na studium, se kterým jí ovšem pomáhá její nejlepší kamarádka Kate Weasleyová, která než lásku ke sportu po otci, podědila vřelý vztah ke knihám po matce.
Jako snad každá dívka, musí i Lily řešit problémy s profesory, kteří si na ní zasedli, otravnými sourozenci a velkými láskami. Jak moc se celý příběh zkomplikuje, když do školy nastoupí nový kluk?

From the Past [°Alex, 6. rořník Tria, humor, romantika]
Tom Riddle sa záhadným spôsobom dostane do budúcnosti. Čo ak nakoniec zistí, že budúcosť je lepšia ako jeho pôvodná doba? A čo Voldemort? Bude to mať naňho nejaký vplyv?

J

Jak to bylo doopravdy [ Spyro, HG/DM, 2-7.díl 15+ ]
Když jste se dívali na filmy, jistě jste zaznamenali zřejmou nenávist mezi některými postavami, zřejmou lásku mezi některými postavami, ale jistě jste nezahlédli nenápadné gesta, která autoři filmu tak úplně nezamýšleli a pokud ano, určitě nezamýšleli, aby si z nich 17ti letá teenagerka vytáhla to, co tam sama viděla a hledala díry, které tvůrci udělali.

K

Krev není voda [Dejna, 6. ročník Tria]
Do Bradavic přichází nová pracovní síla, nevěřili byste co všechno s ní může mít Severus Snape společného... Odehrává se to v době kdy je Harry Potter v šeštém ročníku.

L

Voldemort vyhrál bitvu. Harry Potter padl. Není nikdo kdo by zastavil katastrofu, přesto se v temnotě objevuje naděje ... mladá dívka, která se narodila v srpnu. Dívka má v rukou možnost pomoci kouzelnickému světu zachránit co ještě zbylo.

M

Edwina se narodila do velmi vlivné a bohaté rodiny s královskými předky. Ale bohužel mudlovskou krví. Bude jí to překážet v její lásce k Regulusovi Blackovi, čistokrevnému kouzelníkovi? Edwina genetické nedostatky vynahrazuje naprůměrnými školními výsledky a vynikající znalostí černé magie. Ale bude to stačit, aby zaujala své vysněné místo mezi smrtijedy?

Monili Mortis [Archanie S., doba HP, + 15]
"Žít vedle mého manžela není jednoduché, člověk často přemýšlí, neustále musí předvídat, chovat se tak, jak mu to nařizuje veleváženost rodu. Musí se smířit s hořkou pravdou, přijmout nehezké skutečnosti, očekávat neustálé překážky a někdy dělat věci, které se mu příčí. A co teprve, když máte tajemství, jako já. Není lehké být ženou smrtijeda..."


Meganin příběh [Surynka, Období dětí HP]
Volné pokračování povídky Pravá identita.
Megan Malfoyová je Susanina dcera a po své matce zdědila kouzelnický talent, jaký kdysi předvedla jen její matka. Když je přijata do výcviku na bystrozora, rozhodne se všem předvést a dokázat svému okolí, a hlavně rodině, že je opravdu schopná čarodějka. Ale v akci uvidí umírat svou matku, pak se jenom hádá a ještě po ní jdou čarodějové podobní Smrtijedům. Je jen na ní, jak se s tím vším vypořádá.

N

Návrat [Surynka, období dětí HP, romantika]
Pozor! Má prvotina! (A je to na tom hodně vidět)
Pandora Callister, bývalá studentka Baradavic, přijíždí po patnácti letech, kdy úspěšně ukončila studium. aby přijala pracovní místo, o kterém sní i mnoho dalších. Má splnit úkol, který jí její matka udala těsně před svou smrtí. Úkol splní, ale čeká ji mnoho dalších překážek, ale rovněž se nevyhne ani mnohem příjemnějším tématům. Ale jak vlastně bude souviset s rodinou Potterových? A jak s Weasleyovými? A co se stane, když prazvláštní a zcela nové zaklínadlo k návratu mezi živé oživí i toho, z koho mají všichni největší strach?

Neptej se [Illian, HP/LM, romantika, SLASH]
Harry a Lucius, povídka na přání pro Pajušku.

P

Pravá identita [Surynka, 7. ročník Tria]
Sue byla před pěti lety určená samotným Brumbálem, k tomu, aby hrála na dvě strany. Musí být se Smrtijedy i se členy Fénixova řádu. Nikdo o jejím úkolu nevěděl, až nyní se ukáže u dveří domu, které je sídlem Řádu. Začne s nimi doopravdy spolupracovat a vrací se do Voldemortova sídla, kterým je Malfoy manor. Ale co dělat, když se zamiluje do jednoho z Malfoyů? Snaží se tomu bránit, ale půjde to tak pořád? A podaří se jí vůbec pomáhat Fénixově řádu, aniž by ohrozila své utajení?

R

Voldemort přežil i poslední bitvu a jeho duši se podařilo přežít na okraji Zapovězeného lesa.
Jaké věci se začnou dít, když tento přízrak naleznou Zmijozelští studenti a budou usilovat o jeho vzkřísení?
Budou Albus, Rose, Hugo, Lili a James dostatečně silní na to aby všeuvedli do původních kolejí nebo temnota povstane a ulicemi se začne šířit smrt?

V

Povídka o Lilien Finn Lupinové a jejím odjezdu do Bradavic, seznámením s Bellou a Nymfadorou.Později o jejím dobrodružstvích v dospělosti a Severusovi Snapeovi.

W

Who I Am [Millie, studium Pobertů]
Nevie, kto je. Nepozná svoje meno, svoju rodinu, nevie, či má nejakých priateľov. Dokáže vymyslené meno a identita nahradiť ten skutočný život?

Y

Je to lepšia verzia FP (From the Past), Tomov charakter je viac reálny. Takže dej je v podstate rovnaký (Tom prišiel náhodou do budúcnosti), ale bude tam aj viac napätia.

Z

Zápisky z Bradavic [Pouli, období dětí HP]
Jak to vypadalo v Bradavicích v době studia další generace?

Jak to chodí ve Zmijozelu? Čtěte dál...
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Beltrix Beltrix | Web | 20. října 2012 v 16:36 | Reagovat

Většinu názvů vůbec neznám a to se ve světě HP pohybuju už víc než 6 let! :) ASi to budu muset napravit :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Povídky nebyly napsány za účelem dosažení zisku, všechny postavy i svět, ve kterém se příběhy odehrávají patří výhradně a jedině J.K.Rowlingové a já bych jí tímto ráda poděkovala za stvoření něčeho tak úžasného, co ponouká naši fantazii. (vše ostatní mimo kánon je vlastnictví autorů povídek a ničí jiné, proto platí zákaz jakéhokoli kopírování).
xxx