A co když je to ten druhý (info)

12. prosince 2011 v 7:00 | Pouli |  A co když je to ten druhý?
Povídka je takovou zkouškou. Pokusem, chcete-li. V plánu je sedm kapitol. Každá kapitola bude popisovat jeden školní rok v Bradavicích. Známé postavy se v příběhu spíše mihnou. Ještě uvidím, jak moc se mi budou hodit. Příběh bude popisován očima hlavní hrdinky. (Snad se nazapomenu a doržím to :)).

Hlavní hrdinka začne studovat v Bradavicích ještě v době, kdy Harry Potter nevěděl, že je čaroděj. Jmenuje se Katherine Thomasová. Její otec je mudla, ale matka je čarodějka. Chodí do Nebelvíru, do stejného ročníku jako Percy Weasley nebo Oliver Wood. Ještě netuším, jak spolu budou vycházet. (Moje postavy mají totiž protivnou vlastnost si po určité době žít vlastním životem. A vůbec nerespektují jakým směrem chci příběh vést.)

Hlavní zápletka příběhu bude (jak napovídá název) spíše milostná. Voldemort bude totiž ještě pár let bloudit světem jako duše bez těla.

Při čtení doporučuju znát děj knih. Hlavně prvních třech, které se odehrávají v době Katherinina studia v Bradavicích.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Povídky nebyly napsány za účelem dosažení zisku, všechny postavy i svět, ve kterém se příběhy odehrávají patří výhradně a jedině J.K.Rowlingové a já bych jí tímto ráda poděkovala za stvoření něčeho tak úžasného, co ponouká naši fantazii. (vše ostatní mimo kánon je vlastnictví autorů povídek a ničí jiné, proto platí zákaz jakéhokoli kopírování).
xxx